+420 725 888 897 framireal@framireal.cz

O nás

Kdo jsme?

Jsme spolehlivá a profesionální realitní kancelář, zaměřená na bezpečný prodej domů a bytů v Brně a okolí. Zajišťujeme precizní právní a finanční služby, současně se snažíme o dosažení nejvyšší možné ceny při prodeji Vašeho domu s ohledem na lokalitu a okolí.
Klienti mnohdy podceňují okolí nemovitosti a cenu podsazují, přestože je v blízkosti mateřská školka, park i nákupní centrum, okolí je klidné a příjemné pro vytvoření nového domova.
Naším cílem je, abyste dosáhli příjemným způsobem bezpečného nákupu či prodeje Vašeho domu či bytu a s klidným srdcem nás mohli doporučit  dál.

Ať prodáváte Váš dům či byt v Kohoutovicích, Bohunicích, či v centru Brna, zajistíme pro Vás nejvýhodnější nabídku na koupi či prodej za bezpečných podmínek. Naší snahou je podepisování exkluzivních smluv s klienty, abychom mohli s klidnou duší říct, že jsme pro obchod udělali maximum. Makléři jsou odborně školeni, aby našim klientům mohli kdykoli v průběhu prodeje či koupě nemovitosti poradit. Klientům poskytujeme během procesu prodeje neustále zpětnou vazbu, aby věděli v jaké fázi se prodej nachází. Nic nezatajujeme, víme, že je důležité si vše říct narovinu, aby spolupráce mohla pokračovat i v budoucnu. Dlouhodobá spolupráce s našimi klienty je totiž naší prioritou. Naše spolupracující nezávislá advokátní kancelář vytvoří pro klienty kvalitní a velmi rychlý právní servis, stejně tak jako hypoteční specialistka, která najde pro naše klienty nejvýhodnější nabídku financování nemovitosti.

Co děláme?

Vaše přání, plány a cíle jsou pro nás naprostou prioritou

Poradenství je otázkou osobnosti. Což platí v realitním trhu obzvlášt. Protože co je osobnějšího, než vlastní čtyři zdi, které se v budoucnu promění v útulný domov. Stejně tak důležitý je zkušený partner z regionu Brna a okolí, který se orientuje v cenách domů a bytů v jednotlivých lokalitách a je schopen vám adekvátně pomoci při prodeji či pronájmu vašeho bytu či domu.

Také pokud jste profesionální investor s portfoliem nemovitostí, realitní kancelář Framireal vám dá pocit, že jste v dobrých rukou.

Marketingová podpora prodeje nemovitosti

Používáme nejmodernější metody v marketingu, na které máme své odborníky, využíváme hodně "sílu" internetu a zavádíme nejnovější trendy (videoprohlídky nemovitostí, home staging, atd.). Chceme našim klientů poskytnout maximální podporu při prodeji nemovitosti, aby se prodala v co nejkratší době a za co nejvyšší možnou cenu. Samozřejmostí je využití realitních serverů či časopisů k prezentaci nemovitosti. Stejně tak jako se snažíme využívat i další formy ATL i BTL reklamy.

Proč vybrat právě naši realitní kancelář?

Prodej či nákup nemovitosti je výjimečnou životní událostí. Takováto rozhodnutí přináší velký stres i rizika. Je tak naprosto nezbytné se obrátit při prodeji či výběru nemovitosti na ostřílené profesionály a očekávat to nejlepší. Každý z naší realitní kanceláře v této situaci již také stál, proto víme, že je důležité vyjednat pro klienta nejlepší a nejbezpečnější podmínky koupě či prodeje domu či bytu.

Jen málo zákazníků naší realitní kanceláře jsou profesionální kupci či prodejci nemovitosti. Lidé, se kterými denně spolupracujeme, kupují či prodávají nemovitost jednou či dvakrát za život. Současně je to často jedna z největších finančních transakcí, které naši zákazníci prožijí.
Staráme se o to, aby prodej či nákup domu byl zvláštní zážitek, ale současně bezpečný a příjemný. Poskytneme Vám podporu v takto důležitém okamžiku, pomůžeme Vám učinit to správné rozhodnutí s nejmenším nasazením Vašeho času a sil.

I pokud jste nároční a váš nový domov má být velkolepý. Pokud máte rádi životní výzvy a váš dům má být neobvyklým každodenním zážitkem, jste u nás správně. Brno je město plné fantasie a možností a my pro vás vyhledáme na míru odpovídající prostory, kde se budete cítit prostě fantasticky. Hledáte ateliér, home office, loft s neobvyklou dispozicí? Obraťte se na nás! Nalezneme pro vás příležitosti k bydlení, u kterých se vám bude tajit dech.

Víme, že pokud budete spokojeni, vřele nás doporučíte dál svým známým či rodině. A to bude pro nás nejlepší odměnou. Nebojte se nás na cokoli během prodeje či koupě nemovitosti zeptat, jsme tu pro vás. Rádi vám vše vysvětlíme, naším cílem je, abyste se i při velké obchodní transakci cítili maximálně komfortně.