mainbuble
Cena
1 100 000
EUR
Plocha
1 696 m²
Adresa
Frymburk - Kovářov
Typ reality
Pozemky pro bydlení
Prodej pozemku pro stavbu komerčního objektu, 1 696 m² - Frymburk - Kovářovfotopozemeklipno (4)fotopozemeklipno (5)fotopozemeklipno (1)fotopozemeklipno (2)fotopozemeklipno (7)fotopozemeklipno (3)fotopozemeklipno (6)fotopozemeklipno (10)fotopozemeklipno (8)fotopozemeklipno (9)fotopozemeklipno (11)
fotopozemeklipno (4)
fotopozemeklipno (5)
fotopozemeklipno (1)
fotopozemeklipno (2)
fotopozemeklipno (7)
fotopozemeklipno (3)
fotopozemeklipno (6)
fotopozemeklipno (10)
fotopozemeklipno (8)
fotopozemeklipno (9)
fotopozemeklipno (11)
Prodej
Prodej
Prodej
Prodej

Dobrý den,

Máte jedinečnou příležitost investovat do stavebního pozemku o rozloze 1696 m² v lokalitě Kovářov u Lipenské přehrady. Tento pozemek je ideální pro výstavbu bytového či apartmánového domu, což z něj činí vynikající investici pro developery a investory.

Nemovitost o rozloze 1.696 m² se nachází na Kovářském poloostrově v atraktivní lokalitě pro bydlení, což zajišťuje vysokou poptávku po nových bytových jednotkách nebo apartmánech. Okolí je bohaté na zelené plochy, lesy a turistické stezky, a především se nachází v přímém sousedství vodní nádrže Lipno, což přitahuje milovníky přírody a rodiny hledající klidné bydlení.

Pozemek je určený k výstavbě bytového či apartmánového domu, což umožňuje širokou škálu stavebních projektů. Klíčovými parametry pro stavbu je až 50% podíl zastavěných a zpevněných ploch. Veškeré přípojky inženýrských sítí jako voda, kanalizace a elektrická energie se nacházejí přímo na pozemku nebo jeho hranici. Jelikož je parcela v mírném terénu, je zde možné postavit objekt s jedním podzemním podlažím, nadzemním podlažím a obytným podkrovím.

Díky rostoucí poptávce po bydlení v této oblasti můžete očekávat rychlou návratnost investice a stabilní příjem z pronájmu nebo prodeje bytových jednotek. Investice do tohoto pozemku vám přinese nejen finanční zisk, ale také možnost podílet se na rozvoji této krásné oblasti.

Pro více informací a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace.

Podrobné informace
Informace o nemovitosti
Cena
1 100 000 EUR
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie
Pozemky pro bydlení
Lokalita
Frymburk - Kovářov
Okres
Český Krumlov
Plocha pozemku
1.696 m²
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Vybavení nemovitosti
Komunikace
Betonová
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Dotaz k této nemovitosti

Máte dotaz k této nabídce? Kontaktujte přímo odpovědného makléře.

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.