mainbuble
Cena
450 000
Plocha
18 m²
Adresa
Jundrov č.ev. 872, Brno
Typ reality
Chata
Prodej chaty 18 m² + pergola 22m² - Brno - Jundrovfotochatajundrov (12)fotochatajundrov (13)fotochatajundrov (14)fotochatajundrov (7)fotochatajundrov (8)fotochatajundrov (9)fotochatajundrov (10)fotochatajundrov (11)fotochatajundrov (15)fotochatajundrov (16)fotochatajundrov (1)fotochatajundrov (2)fotochatajundrov (5)fotochatajundrov (6)
fotochatajundrov (12)
fotochatajundrov (13)
fotochatajundrov (14)
fotochatajundrov (7)
fotochatajundrov (8)
fotochatajundrov (9)
fotochatajundrov (10)
fotochatajundrov (11)
fotochatajundrov (15)
fotochatajundrov (16)
fotochatajundrov (1)
fotochatajundrov (2)
fotochatajundrov (5)
fotochatajundrov (6)
Prodej
Prodej
Prodej
Prodej

Hledáte útulné místo pro relaxaci a odpočinek v přírodě, ale přitom blízko města? Máme pro vás ideální nabídku! Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu s pergolou v oblíbené rekreační zahrádkářské kolonii v Brně - Jundrově.

Chata o užitné ploše 18m² je ideální pro víkendové pobyty nebo letní dovolené. K chatě náleží prostorný suchý sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše potřeby. Suchá toaleta je přistavěná ze strany chaty, kde se rovněž nachází i praktický sklad pro nářadí.

K chatě je přistavěna prostorná pergola o ploše 22m², která je ideálním místem pro posezení s rodinou a přáteli, grilování nebo jen relaxaci s knihou v ruce.


Lokalita a dostupnost:
Chata se nachází na pronajatém pozemku města Brna, za který se platí cca 4000 Kč ročně. Do chaty je zavedena elektřina, což zajišťuje komfortní pobyt. Mimo zimní období lze využívat i dešťovou vodu přivedenou ze sousedících pozemků.
Parkování je možné cca 50 metrů od chaty na příjezdové cestě vedoucí z Kohoutovic a Jundrova, což zajišťuje snadnou dostupnost.


Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a přijďte se podívat na tuto útulnou chatu v krásné lokalitě Brno - Jundrov. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás!

Podrobné informace
Informace o nemovitosti
Cena
450 000 Kč
Kategorie
Chata
Lokalita
Jundrov č.ev. 872, Brno
Okres
Brno-město
Velikost
1 pokoj
Plocha užitná
18 m²
Plocha pozemku
18 m²
Stav objektu
Dobrý
Budova
Dřevěná
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Rekreační
Vybavení nemovitosti
Výtah
ne
Dotaz k této nemovitosti

Máte dotaz k této nabídce? Kontaktujte přímo odpovědného makléře.

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.